تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 172 متر پرواز زعفرانیه ویلاشهر رجایی شهر

آپارتمان 172 متر پرواز زعفرانیه ویلاشهر رجایی شهر

1 سال پیش در تبریز

متراژ
172
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
17٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
101٬744٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✨املاک تخصصی ققنوس
✨شهرک زعفرانیه ؛ 12 متری اول نرسیده به بانک ملی

..............................................................................

⚜️واحدی لوکس در شهرک مدرن پرواز
⚜️موقعیت جنوبی ، نورگیری واحد از چهار وجه
⚜️تاپ لوکیشن با ویو ابدی رو به پارک پلیس
✨همسایگان فهیم و با فرهنگ
✨طبقات 2 ،3 ، 5 موجود هست
✨سند تک برگ و آماده انتقال
✨قابل تهاتر با ساختمان کلنگی فقط در منطقه پرواز
✨واحد غرق در نور ، آکواریوم به معنی واقعی

............................................................................

✨مشاور و امین شما هستیم تا زمان تحویل و سند
✨جعفر مقدسی. مدیر املاک
✨کارشناس پایه یک نظام مهندسی ساختمان