تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 174 متری ساحلی کلارآباد زیبا

آپارتمان 174 متری ساحلی کلارآباد زیبا

10 ماه پیش در کلارآباد

متراژ
174
ساخت
1395
قیمت کل
12٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬965٬000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅️ بهترین ساحلی کلارآباد تکرار نشدنی ترین لوکیشن

✅️ شاهکاری در طراحی از سازنده ای بنام

✅️ 174 متر دوخواب یک خواب مستر

✅️ چشم انداز عالی دریا

✅️ تراس وسیع رو به دریا با قابلیت چیدمان

✅️ سالن و پذیرایی با پنجره سراسری با منظره کوه و جنگل

✅️ شمالی _جنوبی با نورگیری فوق العاده

✅️ فروشنده واقعی با قیمت عالی

✅️ سالن وسیع و یک پارچه

✅️سازه ای بسیار قوی با بهترین متریال

✅️ دسترسی عالی به مرکز شهر و مراکز خرید

✅️ ویو جنگل و دسترسی سریع به جنگل و دریا

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
--------------------------------------------------------------------
مشاور املاک و مستغلات غرب مازندران
کارشناس حقوقی در عقد قرارداد
« محمد واشقانی »

آدرس دفتر املاک موتا :کلار آباد، بعد از شهرک امیردشت، کوچه خاطره، نبش کوچه شکوفه طبقه سوم واحد 6