تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 175 متری /3خواب/ روف گاردن/ کلیدنخورده

آپارتمان 175 متری /3خواب/ روف گاردن/ کلیدنخورده

2 سال پیش در تهران

متراژ
175
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
27٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
157٬714٬000 تومان
طبقه
4
بالکن
دارد
فروش آپارتمان         175 متری * کلید نخورده
                              زیر قیمت
* 3 خواب ( مستر )

* سازمان برنامه