تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 175 متری دونبش تاپ لوکیشن خیابان نور

آپارتمان 175 متری دونبش تاپ لوکیشن خیابان نور

2 سال پیش در نیشابور

متراژ
175
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
4٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬285٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✨️دپارتمان تخصصی نفیس✨️

⭕️واحد های خاص و منحصر به فرد
متناسب با سلیقه و بودجه ی شما⭕️

باسلام

فروش فوق العاده ی آپارتمان تک واحدی دونبش تاپ لوکیشن خیابان نور

✨کل خانه غرق نور میباشد
✨اشپزخانه/پذیرایی/اتاق خواب ها همگی دارای پنجره و نور گیر مستقیم
✨سرمایش کولر گازی و ابی
✨دارای پکیج گرمایش از کف

✨با آرشیو کاملی از بهترین بروز ترین اطلاعات در خصوص ملک پاسخگوی شما همراهان همیشگی هستیم

☣️برای خرید و فروش ملک تماس بگیرید

در صورت عدم پاسخ لطفا شماره ی خود را در چت دیوار بگذارید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود...

با آرزوی صحت و سلامتی برای همشهریان عزیز

مشاور شما امیر حسینی
مدیریت جعفری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور امیرحسینی

آژانس املاک نفیس نبش نور 3

اِنتخاب بر اساس توان شما و هنر ما ،،، همان چیزی که در ذهن شماست،،،

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *
تطابق عکس‌ها با واقعیت ملک