تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 175 متری *کلید نخورده*

آپارتمان 175 متری *کلید نخورده*

2 سال پیش در تهران

متراژ
175
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
41٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
237٬142٬000 تومان
طبقه
3
لوکیشن عالی
کم واحد
غرق درنور
متریال برند
شیشه های قدی بسیار زیبا
تراس قابل چیدمان
لابی شیک و مبله
انباری 20متر
آسانسور
پارکینگ سندی 2
سرایدار مقیم
و………

گروه مهندسین و مشاورین VIPخانه ایران
سعادت آباد :میدان کاج بلوار بهزاد شمالی مجتمع تندیس

مشاور شما
خانم محمدی