تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 175متری جنوبی 2 پارکینگ بلوار نسترن

آپارتمان 175متری جنوبی 2 پارکینگ بلوار نسترن

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
175
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
11٬375٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬000٬000 تومان
طبقه
5
✨دپارتمان املاک رابین✨
✔️175متر
✔️جنوبی
✔️3خواب دو خواب مستر
✔️ویو ابدی
✔️تکمیل و فول
✔️بالکن بزرگ و بدون مشرف
✔️2عدد پارکینگ اختصاصی
✔️لابی
✔️واحد سرایداری مقیم
✔️نمای رومی بسیار شیک

جهت اطلاعات بیشتر با اینجانب مشاور✔️ابراهیمی✔️تماس بگیرید

و یا حضورا به دفتر ✨دپارتمان املاک رابین✨واقع در خیابان برق میدان گلایول ابتدای بلوار ویلا مراجعه کنید