تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 180 متری الهیه کاشانی جنوبی

آپارتمان 180 متری الهیه کاشانی جنوبی

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
180
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
6٬037٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬538٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
سند
سایر
جهت ساختمان
جنوبی
تعداد کل طبقات
2
⭐⭐⭐کارشناسان املاک ستارگان برتر⭐⭐⭐

〽️80درصد پرداختی
〽️10درصد تحویل
〽️10درصد سر سند
پرداختی شما:4/800

⭐نامی نیک درمنطقه باسابقه درخشان ⭐

✨شما حقتان است که معامله تان را در معتبر ترین دفتر املاک منطقه انجام دهید.