ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 180 متری/ تک واحدی/ سه خواب/ معلم
آپارتمان 180 متری/ تک واحدی/ سه خواب/ معلم
1 سال پیش در شیراز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
180
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
14٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
79٬722٬000 تومان
طبقه
1
-خرید ملک برای شما پایان کار من نیست بلکه آغاز همکاری است-
✔ سالن مربعی
✔ پنجره پرده خور
✔ نورگیر
✔ تراس واقع شده در سالن بزرگ و قابل چیدمان
✔ نما مدرن
600 میلیون کسری روی سند
قابلیت رهن تا 1 میلیارد و 500 تومان
___________________________________
واحدهای مشابه در منطقه موجود میباشد
تماس = شرح کامل توضیحات
همراه شما ارشیا تقوی فرد
آدرس ما: قدوسی غربی حدفاصل کوچه 2 و 4 هلدینگ املاک ویلاپ
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت