تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 180متر یک از هشت شهرک غرب

آپارتمان 180متر یک از هشت شهرک غرب

1 سال پیش در تهران

متراژ
180
ساخت
1381
اتاق
3
قیمت کل
29٬500٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
163٬888٬888٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
4
✔✔✔شاهکاری بدون مشابه✔✔✔
✅✅✅بهترین خرید ممکن✅✅✅
00000000000000000000000000000000
⚜180متر 3 خواب
⚜از لوکس ترین لوکیشن ها در تهران
⚜4طبقه دو واحدی؛ دوبالکن
⚜نگهبان و سردار مقیم
⚜به قیمت رسیده فروشنده واقعی؛ مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت
⚜پلان شاهکار و دلباز و خواب ها استاندارد
⚜غرق در نور و رو به آفتاب(سالن پرده خور)
000000000000000000000000000000
✔✅تنها راه بازدید از این واحد این اگهیست
✔✅بازدید با هماهنگی
000000000000000000000000000