تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 183مترفرهنگیان فاز2

آپارتمان 183مترفرهنگیان فاز2

2 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
183
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
4٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬775٬000 تومان
طبقه
3
متراژ183متر جنوبی
سه خوابه
دو بالکن جنوبی وشمالی
سندتک برگ
پارکینگ اختصاصی درج در سند
انباری14متر در زیرزمین علاوه بر176متراژ
کلا هفت طبقه
واحد طبقه سوم
باکلیه امکانات