تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 185 متر خ مبارزان صفر سه بر نور

آپارتمان 185 متر خ مبارزان صفر سه بر نور

1 هفته پیش در چشمه باقرخان

متراژ
185
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏31,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏170,270,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام
آپارتمان 185 متر صفر کلید نخورده طبقه اول روی همکف
امکانات : سرمایش ، گرمایش چیلر
نورگیری سه بر
تک واحدی
کف سنگ اسلب
واحد 100 متری همکف با یک حیاط اختصاصی.
منصوری املاک ققنوس خیابان لاهور