تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 185 متری / امیر کبیر/ کوی فیروز

آپارتمان 185 متری / امیر کبیر/ کوی فیروز

2 سال پیش در تبریز

متراژ
185
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
8٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬243٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
تعداد کل طبقات
5
⚜️املاک یوردوم⚜️

«به روزترین و جامع ترین سامانه تخصصی خرید و فروش ملک در تبریز»

◽️موقعیت ساختمان شمال شرقی*

◾️طبقه 5 از 5 ،تک واحده *

◽️سه خوابه /کف سرامیک *

◾️نور گیری عالی از دو طرف ساختمان *

◽️آسانسور ، پارکینگ ، انباری *

●بهترین فرصت خرید خانه در بهترین نقطه شهر.
●سند تکبرگ و امکان برداشت وام 800 میلیونی .

_______________________________
کارشناس منطقه : صادق

☀️جهت ارائه گزینه های بیشتر لطفا تماس حاصل فرماید☀️

آدرس دفتر : چهارراه منصور اول خیابان منتظری (مارالان) املاک یوردوم