تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 185 متری تک واحدی امام خمینی

آپارتمان 185 متری تک واحدی امام خمینی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
185
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
10٬175٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
آدرس دفتر:مشهد،خیابان امام رضا،حدفاصل امام رضا40و42
کارشناس شما: آقای حسینی
__
✍کلیه معاملات توسط تیم متخصص همراه استعلامات روز از سامانه ثبت و مستغلات کشور با کد رهگیری انجام میشود.

⛔مبلغ 5درصد بابت سند کسر میگردد.
⛔یک میلیارد و پانصد میلیون قابلیت رهن دارد.

❗خوش نقشه بدون پرتی

✳️185 متر
✳️3 خواب
✳️انباری

کد آگهی 63

با یک تماس شانس خود را امتحان کنید.
____
سپاس از همراهی شما