تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 185متری سه خواب دونبش رضوی

آپارتمان 185متری سه خواب دونبش رضوی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
185
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
8٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬108٬000 تومان
طبقه
1
⭐ کد فایل ⭐️

سلام در کارگزاری املاک امیر بلیغ در خدمت شما عزیزان هستیم

توضیحات ملک به شرح ذیل میباشد :

✅متراژ : 185متر
✅طبقه : اول
✅️تعدادطبقات : 4
✅️تعداد واحد : تک واحدی
✅ تعداد اتاق :3
✅موقعیت : حاشیه بولوار رضوی نرسیده به میدان سلمان
✅سند : شش دنگ
✅سن بنا :4

قابلیت رهن :
قابلیت وام مسکن بنام خریدار تا یک میلیارد
نقد :

✔پاسخگوی همه روزه و همه ساعت
✔مشاوره رایگان برای امور ملکی شما

✔برای کسب اطلاعت بیشتر و مشاوره تخصصی همین الان تماس بگیرید

مشاوره شما ؛ مهندس صادقی مقدم

آدرس دفتر:نبش خاقانی26 مغازه دوم کارگزاری املاک امیر بلیغ