تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 186 متری جنوبی در سپهر صادرات ولیعصر

آپارتمان 186 متری جنوبی در سپهر صادرات ولیعصر

1 سال پیش در تبریز

متراژ
186
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
10٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬376٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⚜ دپارتمان شهریمیز ⚜

⚜ به روز ترین و جامع ترین فایلینگ اپارتمان و زمین در کلان شهر تبریز⚜️

___________________________     
نوع: فروش اپارتمان

منطقه:  سپهر صادرات

سال ساخت: 1400

متراژ: 186 متر  مفید

موقعیت ملک: جنوبی

طبقه : دو

انباری:  دارد

تعداد اتاق : 3 خواب مستر

لابی  : دارد

قیمت: از قرارمتری 55 میلیون تومان

واحد شخصی ساز هست
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____________________________

⚜ جهت مشاوره و بازدید حضوری
در خدمتتان هستیم

⚜ جلب رضایت خانواده های
مشکل پسند و خاص پسند

⚜ مشاوره خرید، فروش و مشارکت ملک خود را به صورت رایگان به ما بسپارید.

⚜ خرید فروش مطمئن و پر سود
به وسعت شهریمیز

⚜ آدرس دفترمرکزی : کوی نصر،
خیابان فرهنگ، رو به پاسداران