تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 187 متر سه خواب دو پارکینگ گلشهر سند

آپارتمان 187 متر سه خواب دو پارکینگ گلشهر سند

1 سال پیش در کرج

متراژ
187
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
8٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬385٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
سلام آرادم ارادت
______________
187متر
پکیج

هر طبقه 2واحد
گاز رومیزی
هود
ایفون تصویری
کمد دیواری
ساختمان ارام و تمیز
تخفیف پای معامله
بدون هیچ خرجی
واحد های مشابه در این رنج قیمت موجود میباشد
________

_____________
ادرس واحد :
_______/
ادرس دفتر بین ابوذر و آبان شرقی
املاک آ ب آ شعبه 3
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک آ ب شعبه 3 سر ابوذر