تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 188متری سه خواب...

آپارتمان 188متری سه خواب...

1 سال پیش در تهران

متراژ
188
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
49٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
260٬638٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
بالکن
دارد
سند
تک برگ
جهت ساختمان
جنوبی
تعداد کل طبقات
5
188متر سه خوابه +مستربسیار فاخر
پروژه ای فاخر و اروپایی از سازنده ای بسیار برند
مشاور تخصصی منطقه آقایی