ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 189متری در زعفرانیه
آپارتمان 189متری در زعفرانیه
1 سال پیش در تبریز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
189
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
9٬965٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬724٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⭕️فروش آپارتمان 189 متری در زعفرانیه تبریز.
__〽️ 2نبش شمال شرقی_فول نصبیات〽️/__
⚠️واقع در
لوکیشن دنج، آرام، اعیان نشین !
✅️طبقات 3و5 از 5 موجود میباشد.
✅️واحد 3خواب،قیمت مناسب ،بسیار تمیز!
✔️آشپزخانه بزرگ با MDF ترکیه .
✔️ بر خیابان، تک واحد باطراحی فیلتر پذیرایی
✔️درب ضد سرقت ورودی با طرح های هم سنخ درب های داخلی و کاشی-سرامیک های نصب شده
✔️کلیه ی متریال درجه یک بوده.
✔️نما سنگ با چگالی بالا با نورپردازی مهندسی شده.
✔️آسانسور 8نفره با ابعاد و ارتفاع استاندارد و موتور ایتالیا
✔️شیرآلات بادوام و تمیز .
✔️دسترسی سریع به کلیه ی مراکز خرید خدماتی،اداری،آموزشی،فرهنگی،رفاهی و درمانی کمتر
از 2 دقیقه
✅️آدرس املاک:
تبریز، پرواز، خیابان آسمان
روبروی برج های آسمان تبریز
املاک آسمان تبریز(سامانه مِلکِتون)
‼️ لطفا مشتری واقعی تماس بگیرد ‼️
کارشناس عمران و مشاور ملکی شما : بیگی هستم.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.