تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان ، 190 متر ، کارگر، ویوابدی

آپارتمان ، 190 متر ، کارگر، ویوابدی

1 سال پیش در لاهیجان

متراژ
190
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
17٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
آپارتمان 190 متری در خیابان کارگر لاهیجان
سال ساخت 1402 -نوساز -کلید نخورده
طبقه 5 برای فروش می باشد
3 خواب . 1 خواب مستر -2 خواب کمد دیواری
پارکینگ قید در سند بدون مزاحم
آسانسور دارد
کابینت ها ممبران
پکیج روشن به همراه پره در پذیرایی و اتاق خواب
لوله کشی و کابل کشی اسپلیت در پذیرایی و اتاق خوابها
نما و کلیه مشاعات ساختمان سنگ می باشد
دوربین مدار بسته
شیرالات درجه یک
کف پارکت
ویو ابدی
تا حدودی قابل تهاتر می باشد
قیمت از نزدیک قابل مذاکره می باشد

برای مشاوره رایگان ، اطلاعات بیشتر ، خرید ، فروش ، اجاره ، مشارکت در ساخت و پیمان کاری با من آرش حسن نژاد در ارتباط باشید.

نشانی دفتر املاک :
لاهیجان خیابان نیما بین نیما 12 و 14
مشاور املاک آرش حسن نژاد