تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 190 متری رودکی/صفر/3خواب/امیریان

آپارتمان 190 متری رودکی/صفر/3خواب/امیریان

1 روز پیش در شهید بهشتی (مشهد)

متراژ
190
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏16,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,421,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
«گروه مهندسی و سرمایه گذاری امیریان»

16/800 نقد +2 رهن(قابلیت رهن) + 1 م سند
قیمت کل: 19/800 میلیارد

قیمت اعلامی فقط به مدت سه روز

لطفا اگر به صورت قطعی آماده قرارداد هستین تماس بگیرید

آپارتمان حدودا 190 متری صفر،کلید تحویل
تک واحدی،بسیار لوکس و خوش نقشه
سه خواب،مستر و...
سرویس ایرانی و فرنگی،شیرالات درجه یک

آشپزخانه جزیره دلباز،حال پذیرایی بسیار بزرگ و نورگیری عالی

گرمایش: پکیج شوفاژ
سرمایش: اسپیلت
طبقه یک

ساعت های بازدید 10 تا 13 (با هماهنگی)

((. گروه مهندسی و املاک امیریان .))