تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 190 متری شیک بلوار آموزگار

آپارتمان 190 متری شیک بلوار آموزگار

11 ماه پیش در نیشابور

متراژ
190
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
8٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬473٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
8
**** ((به نام یگانه معمار هستی ))****
مشاورین املاک فراگیر
ملانوروزی
■■■■♤♡♤♡■■■■♤♡♤♡♤♡■■■■
اگر بدنبال آپارتمانی هستید دربهترین لوکیشن شهر نیشابور
و موقعیت عالی برای سرمایه گذاری در این زمینه باشه
■■■■♤♡♤♡■■■■♤♡♤♡♤♡■■■■
متراژ بنا = 190 متر
طبقه 6 از 6
ملک شمالی و دارای تراس بزرگ قابل چیدمان
درب واحد ضد سرقت
دارای پکیج کابینت گلاسه ترک
کولر آبی و پلان باز در پذیرایی و آشپزخانه
کف سرامیک
3 خواب با کمددیواری و مستردار و نورگیر عالی
سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
آماده نشستن بدون ریالی خرج
لوکیشن عالی و میلان 20 متری
جای پارک زیاد
ویو ابدی و بدون مزاحمت
■■■■♤♡♤♡■■■■♤♡♤♡♤♡■■■■
قابله معاوضه با ویلایی تا 15 تومن در محدوده شهرک
و مابقی نقدی
■■■■♤♡♤♡■■■■♤♡♤♡♤♡■■■■
مشاور تخصصی شما در خرید و فروش
ویلایی و آپارتمان و مغازه
زمین و ملک کشاورزی و صنعتی

●●●●● ملانوروزی ●●●●●
حاشیه بلوار فضل روبروی نور