تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 190متر،3خواب،بلوار 24متری،2پارکینگ سندی

آپارتمان 190متر،3خواب،بلوار 24متری،2پارکینگ سندی

2 سال پیش در تهران

متراژ
190
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
43٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
226٬315٬000 تومان
طبقه
2
♦️با سلام ودرود
♦️پاسخ گویی 8صبح الی 12شب
✅متریال برند
✅2پارکینگ سندی باکس
✅تراس قابل چیدمان
♦️املاک خانه ایران vip/بهزاد شمالی↘️
♦️با سالها سابقه در امر خرید وفروش در خدمت شماست
♦️مدیران و وکلای مجرب در تمامی شعبه ها
♦️مشاور شما:درویشی با 10سال سابقه کاری
♦️برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس گرفته شود