تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 190متری/گلشن (آرمیتاژ) ویو باغ 3هزار متری

آپارتمان 190متری/گلشن (آرمیتاژ) ویو باغ 3هزار متری

11 ماه پیش در هفت تیر

متراژ
190
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
13٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬421٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
به نام او

♦️کارگزاری املاک آرین با 17 سال سابقه خرید و فروش آپارتمان در مناطق 9 و 11 و 1

ما به جای شما گشتیم

⭐️ویو ابدی رو به باغ چند هزار متری و برج آرمیتاژ⭐️
یک آپارتمان شیک در بهترین لوکیشن هفت تیر
ابتدای گلشن
2 نبش
تک واحدی
3 خواب بزرگ و نورگیر
آشپزخانه بزرگ و پُرکابینت
5 عدد کولرگازی
باربیکیو
وان جکوزی
منحصر به فردترین ویو در منطقه ی هنرستان و هفت تیر

تخلیه
کلید برای بازدید موجود است

☀️دیدنِ این آپارتمان ارزنده رو از دست ندهید☀️

✨یک خبر خوب اینکه ما کنارتون هستیم و مواردِ مشابه رو در منطقه بهتون بازدید میدیم.

مسکن آرین
نبش هنرستان 23
مشاور ملکی شما : مهندس رضوی