ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 195متری3خواب دوبر(صمدو)
آپارتمان 195متری3خواب دوبر(صمدو)
1 سال پیش در بندرعباس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
195
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
9٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⚛بنام آنکه تصویرگرزیبایی هاست⚛
⚛درود فراوان به شماعزیزان⚛
✅ 3خواب 195متری مستردار
✅6طبقه تک واحدی طبقه 4
✅ساختمون 2برشمالی روبه فضای سبز ویو آزاد
✅نمامشاعات سنگ
✅لوله کشی گاز درحال استفاده
✅پنجره های نورگیر ازدوسمت
✅بالکن ازدوطرف بزرگ ودلباز
✅طراحی آسانسور 8نفره
✅فضای پارکینگ دلباز و آزاد
⚛پارکینگ و انباری اختصاصی (قیمت نهایی توافقی پای مذاکره)قیمت بدون احتساب پارکینگ وانباری میباشد⚛
✅ازبیان هرگونه آدرس دقیق ساختمان درحین تماس کاملا معذورمیباشم ✅
⬅️باتوجه به شرایط بازار فعلی درصورت داشتن کسری مبلغ ثمن معامله مالک مبلغ 1/700_1/500بعنوان رهن کامل
به مدت 6ماه -1سال مجددسکونت میکنند➡️
⚛مبلغ نهایی وتخفیف ویژه معامله فقط بامالک پای مذاکره قابل صحبت میباشد(مالک منعطف)✍
✅رویای شمادردستان ماست✅
✅بهترینهاراازمابخواهید✅
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
واقعی بودن عکس :
*
تطابق عکسها با واقعیت ملک
تطابق قیمت :