تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 200 متری( روح نواز)تاپ لوکیشن

آپارتمان 200 متری( روح نواز)تاپ لوکیشن

2 سال پیش در تهران

متراژ
200
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
33٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
165٬000٬000 تومان
پکیج
200متری
3خواب ویو مشجر
اخواب مستر
ط 2
✅️پارکینگ باکس و انباری و آسانسور دارد
✅️ملک شمالی
حدودا 17ساله نهایتا
✅️ساختمان دوبلوک 10و15 واحدی
✅️واحد در بلوک دو واحدی
✅️لابی و لابی من24 ساعته
✅️سرایدار مقیم
✅️فول مشاعات بینظیر و فعال
✅️جکوزی داخل واحد
➕️دو بالکن و3سرویس بهداشتی
✅️لوکیشن واقع در منطقه گلسنگ
✅️سالن بزرگ وپرده خور
✅️تی وی روم
✅️خوش نقشه وبدون پرتی
✴️ساختمان گرم وپر انرژی
⬆️انتهای احمدی زمانی نرسیده به مرجان
اقتصادی و خوش قیمت مناسب برای ✳️سکونت و سرمایه گذاری
1️⃣سند تک برگ و بدون هیچ ریشه
قیمت 33 م
✅️مالک منعطف تخفیف پای معامله
ملک تخلیه وآماده محضر
کلید نزد مشاور
آماده بازدید در کلیه ساعات کاری