ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 200متری دو خواب (پنت)زعفرانیه
آپارتمان 200متری دو خواب (پنت)زعفرانیه
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
200
ساخت
1391
قیمت کل
67٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
335٬000٬000 تومان
طبقه
11
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
11
با سلام .دویست متر پنت هاوس
طبقه یازدهم.
160متر تراس با ویو 180درجه
مشاعات آبی فعال
ورودی از لابی.
ملک تخلیه و آماده تحویل .(فروشنده واقعی)
آشپزخانه فول فرنیش(bosch)
مشاور شما کوروش .
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت