تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 207 متری 3 خوابه /تاپ لوکیشن

آپارتمان 207 متری 3 خوابه /تاپ لوکیشن

1 سال پیش در شیراز

متراژ
207
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
13٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
64٬251٬000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✒️عرض ادب و وقت به خیر
✒️فروش ویژه یک واحد آپارتمان با قیمت تکرار نشدنی در منطقه
✒️نقشه تمام مربع هست بدون کوچک ترین کجی
✒️3خواب استاندارد و کمد خور و تخت2 نفره خور
✒️نما و لابی مشاعات مدرن
✒️دست رسی عالی به خیابان اصلی
_____________________________
⚜️شانس و تقدیر خوب یعنی استفاده به موقع از فرصت ها
☎️برای اطلاعات بیشتر همین حالا تماس حاصل فرمایید
⚜️کارشناس امور ملکی: کاظمی نژاد
املاک معاملاتی: یونا