تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 210 متری/ ابتدای کوثر

آپارتمان 210 متری/ ابتدای کوثر

2 سال پیش در مشهد

متراژ
210
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
12٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
58٬095٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
با سلام و درود
____________
بدون واسطه
فروش یک واحد آپارتمان 210 متری سه خواب در بهترین لوکیشن کوثر و هاشمیه بازسازی کامل
مشخصات:
210 متر
طبقه دوم با آسانسور
4طبقه 9 واحد
عرصه 700 متری( حدودا)
سه خواب( بسیار بزرگ و خوش نقشه و پر از کمد)
یک خواب مستر
5 اسپلیت
پکیج Baxi ایتالیا
پذیرایی بزرگ و فلت حدودا 80 متر
آشپزخانه بزرگ و پر از کابینت
انباری
پارکینگ بدون مزاحمت
حیاط مشجر و دلباز
سند تک برگ
سطح دسترسی عالی و بینظیر به حاشیه وکیل آباد و کوثر و هاشمیه
تخلیه و کلید نزد املاک
قابلیت معاوضه با آپارتمان در محدوده وکیل آباد
____________
با ما تماس بگیرید
محمد بهراد
مسکن سکو
نبش هاشمیه 14
با افتخار جهت خرید و فروش و معاوضه آپارتمان دو خوابه و سه خوابه در محدوده فرشته و لاله در کنار شما و همراه شما هستیم.
با ما تماس بگیرید.