تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 210 متری جنوبی در سپهر صادرات (اول سپهر)

آپارتمان 210 متری جنوبی در سپهر صادرات (اول سپهر)

1 سال پیش در تبریز

متراژ
210
ساخت
1400
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
11٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬761٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⚜ دپارتمان شهریمیز ⚜

⚜ به روز ترین و جامع ترین فایلینگ اپارتمان و زمین در کلان شهر تبریز⚜️

___________________________     
نوع: فروش اپارتمان

منطقه:   کوی سپهر

سال ساخت: 1400

متراژ: 210 متر مفید

نما سنگ

موقعیت ملک: جنوبی 

طبقه : اول

تعداد اتاق :3 خواب مستردار

اسانسور  دارد

قیمت: از قرارمتری 55 میلیون تومان

پایان کار دارد
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____________________________

⚜ کارشناس : مهندس توتونچی

⚜ جهت مشاوره و بازدید حضوری
در خدمتتان هستیم

⚜ جلب رضایت خانواده های
مشکل پسند و خاص پسند

⚜ مشاوره خرید، فروش و مشارکت ملک خود را به صورت رایگان به ما بسپارید.

⚜ خرید فروش مطمئن و پر سود
به وسعت شهریمیز

⚜ آدرس دفترمرکزی :