تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 211متری 3 خوایه

آپارتمان 211متری 3 خوایه

2 سال پیش در تهران

متراژ
211
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
38٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
180٬094٬000 تومان
طبقه
4
واقع در اقدسیه
بدون کوچکترین خلاف ساختمانی
نقشه تفکیکی جذاب
اتاق خواب ها بزرگ و دارای کمد دیواری عمیق و عریض
بدون دیوار مشترک و حتی دید به بقیه واحد ها
دو لاین اسانسور
400 متر لابی شیک و دیدنی به همراه لابی من
سرایداری مقیم
تراس قابل چیدمان
ورودی از600متر حیاط مشجر
400متر سالن اجتماعات با ارتفاع سقف 4متر
100متر سالن ورزش
1000متر روف گاردن با ویو 360 درجه
نور از جنوب
مالک منعطف و فروشنده واقعی