تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 212 متر/3 خواب/سند/کلید نخورده

آپارتمان 212 متر/3 خواب/سند/کلید نخورده

1 سال پیش در ارومیه

متراژ
212
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
7٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬264٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
8
اعتماد شما ثمره اعتبارماست
املاک اکازیون
کلید نخورده بر زرین تاج 16متری
طبقه ماقبل آخر 7 از 8
متراژ : 212 متر 3خواب تک مستر پارکینگ: بدون مزاحم
جهت: جنوبی دو کله شارع:16متری نما: سنگ
انباری:دارد آسانسور:دارد بالکن: دارد
کابینت:وکیوم ممبران کف: سرامیک ساخت:1400
سند : شش دانگ
دیوار: کاغذ دیواری
سالن 90 متر آشپزخانه دارای بالکن

مشاور و کارشناس خرید و فروش ملک آرش نجاتی هستم.
آدرس دفتر:بدیعی اول زرین تاج املاک اکازیون