تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 214 متری /3 خوابه /تک واحدی لوکس/ معلم

آپارتمان 214 متری /3 خوابه /تک واحدی لوکس/ معلم

1 سال پیش در شیراز

متراژ
214
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
22٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
103٬971٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
دیدن =پسندیدن
فعلا مستاجر هست با 2 میلیارد رهن که خرید رو راحتتر میکنه
بدون واسطه