تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 215 متری قیطریه سه جهت نور /فوری فروشنده

آپارتمان 215 متری قیطریه سه جهت نور /فوری فروشنده

2 سال پیش در تهران

متراژ
215
ساخت
1389
اتاق
3
قیمت کل
28٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
130٬232٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
215 متر سه خواب یک مستر
6 طبقه دو واحدی
سه جهت نور شمال و جنوب و غرب
2 تراس چیدمان
3 پارکینگ سندی
نیمه فرنیش

مشاعات آبی
سرایدار مقیم

مالکی فوق العاده فروشنده

مشاور توسعه سرمایه شما
خانم جعفری