تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 220 متری آجودانیه

آپارتمان 220 متری آجودانیه

1 سال پیش در تهران

متراژ
220
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
54٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
245٬454٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
درود

✔لوکیشن آجودانیه
✔220 متر 3 خواب

✔2 خواب کینگ مستر
✔تراس قابل چیدمان

✔نور و ویو جنوب
✔پلان تفکیک شده

✔جارو برقی مرکزی
✔2 پارکینگ باکس

✔2 انباری به متراژ 35 و 6 متری سندی
✔روف گاردن .جیم .اجتماعات
✔سونا جکوزی .لابی مبله

✔مالک فروشنده واقعی و منعطف
✔فایل شخصی .کلید در اختیار

✔تماس 8:00____00:00