تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 225 متری گلستان شمالی

آپارتمان 225 متری گلستان شمالی

1 هفته پیش در صاحبقرانیه

متراژ
225
ساخت
1388
اتاق
4
قیمت کل
‏122,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏542,222,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 225 متری
اقدسیه گلستان شمالی

4 خواب

لامعی