تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 240 متری /طبقه ششم /مهرآباد

آپارتمان 240 متری /طبقه ششم /مهرآباد

2 هفته پیش در مهرآباد

متراژ
240
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
‏72,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏300,000,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
2
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭐ آپارتمان 240 متری در مهرآباد

⭕ ویژگی ها:
⏺ طبقه ششم، دو واحدی
⏺ ویو ابدی و نور جنوب
⏺ نگهبانی 24 ساعته
⏺ مشاعات کامل
⏺ پارکینگ و انباری
⏺ آسانسور

⚜️ سال ساخت: 1398

✅️ این آپارتمان با موقعیت جنوبی و نورگیری عالی، انتخابی مناسب برای خانواده هاست. با امکانات کامل و امنیت بالا، آرامش و راحتی را تجربه کنید. قیمت قابل مذاکره و تهاطر تا 20 در صد ///برای اطلاعات بیشتر و بازدید، تماس بگیرید. ☎️