تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 240متری جنوبی بلوار وحدت

آپارتمان 240متری جنوبی بلوار وحدت

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
240
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
13٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
جهت ساختمان
جنوبی
تعداد کل طبقات
5
✨دپارتمان املاک رابین
✔️240متر
✔️جنوبی
✔️3 خواب یک خواب مستر
✔️پلان زیبا و بدون پرتی
✔️شخصی ساز
✔️بالکن قابل چیدمان
✔️مشاعات تمام سنگ
✔️واحد خشک کلید نخورده
✔️لوکیشن عالی و بینظیر

جهت اطلاعات بیشتر با اینجانب مشاور✔️ابراهیمی✔️تماس بگیرید

و یا حضورا به دفتر✨دپارتمان املاک رابین✨ واقع در خیابان برق میدان گلایول ابتدای بلوار ویلا مراجعه کنید