تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 245متر مشتاق - 3خواب - شمالی جنوبی شرقی

آپارتمان 245متر مشتاق - 3خواب - شمالی جنوبی شرقی

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
245
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
39٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
160٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⭕️مشخصات واحد مورد نظر:

✔️مشتاق دوم
✅️شمالی جنوبی شرقی
✅️طبقه1
✅️درطبقه 2 واحد(پاگرد مجزا)
✅️245متر
✅️3خواب
✅️سونا و جکوزی
✅️2پارکینگ
✅️انباری
✅️آسانسور
✅️دسترسی عالی
*کد:1609

⚜️فایل مشابه متناسب با بودجه مورد نظرتون موجود است⚜️
⚜️املاک فردین ⚜️