تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 250 متری سه خواب دروس سرمایه گذاری

آپارتمان 250 متری سه خواب دروس سرمایه گذاری

1 سال پیش در تهران

متراژ
250
ساخت
1389
اتاق
3
قیمت کل
43٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
175٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
❇️فروش به علت مهاجرت و کیس سرمایه گذاری

❇️عکس ها جهت تزئین می باشد و عکس های بنا به در خواست شما ارسال می شود.

❇️ساختمانی با اصالت و مدیریتی قوی

❇️دارای مشاعات آبی فعال (استخر،سونا و جکوزی)

❇️بدون ریشه اوقاف و بنیاد دارای سند تکبرگ

❇️ورودی مجزا و نقشه تفکیک شده. (نشیمن خصوصی،پذیرایی مجزا)

❇️آشپزخانه دلباز و بزرگ و دارای 20متر تراس قابل چیدمان

❇️دارای اتاق خواب کینگ مستر،کلوزت اختصاصی و سونای بخار داخل اتاق خواب

❇️سالن پذیرایی بزرگ و یکدست رو به آفتاب و حیاطی مشجر

❇️نورگیر همزمان جنوب و شمال همزمان

✔️✔️✔️جهت توضیحات بیشتر و معرفی فایل های بیشتر لطفا تماس بگیرید✔️✔️✔️