تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 255 متر 3 پارکینگ طبقه4 سعیدی

آپارتمان 255 متر 3 پارکینگ طبقه4 سعیدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
255
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
47٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
184٬313٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
آپارتمان 3 خواب
بازسازی شده
خوش نقشه
کوچه و حیاط مشجر
پنجره های قدی
آشپزخانه بزرگ و دلباز
+مطبخ آشپزی
کمد دیواری های جادار
2 سرویس فرهنگی
تراس قابل ملاحظه
3 پارکینگ سندی*
+پارکینگ مشاع مهمان
ملک تخلیه
مالک فروشنده
کارشناس و مشاور شما ماهان