ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
*آپارتمان 255 متر کوی سهند / شاهگلی*
*آپارتمان 255 متر کوی سهند / شاهگلی*
1 سال پیش در تبریز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
255
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
18٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
70٬980٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
✔ سامانه املاک یوردوم ✔
بروزترین سامانه تخصصی املاک در شمالغرب کشور
واحد مورد نظر واقع در بهترین کوی سهند
**255 متر**
⚜ با احترام محمدزاده ⚜
⭕ جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت بازدید تماس حاصل فرمائید
⚫ آدرس : یاغچیان خیابان نور جنب بوستان نور املاک یوردوم
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت