ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 255 متری 4 خواب پزشکان طبقات بالا
آپارتمان 255 متری 4 خواب پزشکان طبقات بالا
1 سال پیش در شیراز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
255
ساخت
1401
اتاق
4
قیمت کل
21٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
84٬313٬000 تومان
طبقه
4
به نام خدا
✔ خوش نقشه جنوبی
✔ سالن قابل چیدمان
✔ 2 خواب مستر
✔ دوکله
✔ ساختمان شخصی ساز
✔ ویو رو به شهر
✔ ورودی از لابی
✔ منطقه دنج کوچه مشجر
☎️ تماس = شرح کامل توضیحات
___________________________________
قابلیت رهن تا 2 میلیارد و 500 میلیون تومان
قابلیت وام تا 1 میلیارد
ادرس ما : قدوسی غربی حدفاصل کوچه 2 و 4 هلدینگ املاک ویلاپ
همراه شما : ارشیا تقوی فرد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت