تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 258متری خیابان علوی تک واحدی بصورت خام

آپارتمان 258متری خیابان علوی تک واحدی بصورت خام

1 سال پیش در خرم آباد

متراژ
258
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
8٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬007٬000 تومان
طبقه
6

اسانسور

برای بازدید هنگام حضور در املاک متین ابتدایی خیابان خاتم الانبیا جنب پارچه فروشی معصومی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک متین

برای انجام یک معامله خوب خواهان اعتماد شما هستیم