ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان/271 متر چهار خواب/گلستان شمالی
آپارتمان/271 متر چهار خواب/گلستان شمالی
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
271
ساخت
1396
اتاق
4
قیمت کل
67٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
248٬892٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
گلستان شمالی تاپ لوکیشن
نیازی به توضیح در مورد لوکیشن نیست
271 متر بدون پرتی
4 خواب 2 مستر
2 جهت نور مستقیم
تراس قابل چیدمان
لابی مجلل
لابی من 24 ساعته
سرایدار مقیم
استخر سونا جکوزی فعال
سند شخصی بدون ریشه
عرفان کارشناس و مشاور امور ملکی
املاک داریوش کامرانیه
در پیج داریوش استیت ما را دنبال کنید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت