تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/ 285متر/ خیابان بهشتی

آپارتمان/ 285متر/ خیابان بهشتی

1 سال پیش در تالش

متراژ
285
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
7٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬666٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
◇ آژانس املاک المپیک
◇ بمدیریت حامد جهانی

❌️ آپارتمان نوساز و کلید نخورده
❌️ خیابان بهشتی

◇ 285 متر آپارتمان
◇ 3 خواب
◇ 1 مستر روم
◇ تراس دار
◇ طبقه 5 از 6
◇ در مجموع 10 واحد

◇ جهت مشاوره لطفا تماس حاصل فرمائید
◇ آدرس دفتر: خیابان مفتح/ همکف ساختمان دشتیاری/ املاک المپیک