ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 2خوابه فول دیزاین شده
آپارتمان 2خوابه فول دیزاین شده
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
70
ساخت
1391
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
5٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
82٬857٬000 تومان
طبقه
1
️55متر سندی یک خواب با 15متر پاسیو که به عنوان خوا ب دوم استفاده می شود جمعا متراژ مفید 70 متر شده است
⬅️بدون پرتی در نقشه
️10سال ساخت کلا 8 واحد طبقه
⬅️تخلیه آماده تحویل
⬅️بهترین لوکیشن شاهین شمالی دسترسی عالی به نیایش و ستاری و همت
⬅️نما مشاعات سنگ
️دیزاین عالی کامل باز سازی شده
️فروش فوق العاده عیدانه
️با 5850 صاحب ملک دو خواب بی نظیر شوید
◽️️بدون پرتی در نقشه
️کمسیون1درصد
️️فایل شخصی لطفا همکاران تماس نگیرند ️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت