تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 3 خوابه 160 متری شمالی جنوبی

آپارتمان 3 خوابه 160 متری شمالی جنوبی

1 سال پیش در شیراز

متراژ
160
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
10٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬437٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
2
تعداد کل طبقات
6
فروش واحد 3 خوابه 160 متری

شمالی جنوبی بهترین لوکیشن
فرهنگشهر خیابان فاطمی فر

نوساز صفروکلیدنخورده
ونیمه تکمیل
کابینت کاغذدیواری لوستر

عذرخواهی از همکاران گرامی

لطفا فقط تماس