تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 317 متر کامرانیه

آپارتمان 317 متر کامرانیه

2 سال پیش در تهران

متراژ
317
ساخت
1371
اتاق
4
قیمت کل
57٬060٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
180٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان
317 متر
تک واحدی
22سال ساخت
4 خواب
تک واحدی
نور و نقشه عالی
پارکینگ 2 باب
انباری آسانسور لابی
استخر سونا جکوزی غیر فعال
مناسب سکونت و سرمایه گذاری
540 متر زمین دارای قدرالسهم
داخل واحد بسیار شیک و متریال برند
لوکیشن دیپلمات نشین
لطفا همکاران محترم تماس نگیرند