تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 320 متری/ویو ابدی/sub penthouse/ولنجک

آپارتمان 320 متری/ویو ابدی/sub penthouse/ولنجک

2 سال پیش در تهران

متراژ
320
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
115٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
359٬375٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8
گروه مشاورین مسکن نماد زعفرانیه

اثری خاص و دلنشین در یکی از بهترین لوکیشن های منطقه
320 متر با طراحی منحصر به فرد
دارای 4 اتاق خواب مستر
طبقه هفتم
چشم انداز پایتخت و کوهستان
نورگیری از 4 جهت
بسیار خوش نقشه و دلباز
تراس گاردن قابل چیدمان با امکانات فراوان
4 پارکینگ سندی
آشپزخانه فول فرنیش
2 لاین آسانسور با ظرفیت 10 نفر + آسانسور حمل بار
لابی مجلل 600 متری
لابی من 24 ساعته
سالن اجتماعات شیک برای گردهمایی های شما
تیم خدماتی و امنیتی مقیم
روف گاردن زیبا با چشم انداز 360 درجه
مشاعات آبی کم نظیر (استخر کودک و بزرگسال ،سونا خشک و بخار، جکوزی و حمام ترکی)
امکانات رفاهی دیگر از جمله سالن ورزش، سالن سینما، سالن کتابخانه و...
دارای 2 ورودی و خروجی از شمال و جنوب
دسترسی عالی محلی
✅سند شخصی و بدون ریشه

⚜️مشاور شما : خادم
مسکن نماد زعفرانیه