تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 340متری با متریال مرواریدها

آپارتمان 340متری با متریال مرواریدها

1 سال پیش در تهران

متراژ
340
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
142٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
420٬000٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
8
بنام هستی عادل
سلام و عرض ادب و احترام
آپارتمان مورد نظر برند منطقه
4خواب
2خواب مستر
ویو 360درجه
لابی من
سرایدار 24ساعته
مشاعات آبی فول
سالنGM
2پارکیتگ
مشاور شما در منطقه حسینی